Pokój zagadek miejscem na imprezę integracyjną

pokój zagadek na imprezę integracyjną

Escape room czy może pokój zagadek oraz różne inne odmiany gier plenerowych nie są już dla nikogo niczym zaskakującym. Prawie każdy miał okazję z czegoś takiego samodzielnie skorzystać. Wziąć udział w grze będącej niesamowitą przygodą i zapewniającej mnóstwo dobrej zabawy. W największych polskich miastach, jak Kraków, pokoje zagadek otwarte są przez cały czas, dlatego nieraz można z nich skorzystać nawet późnym wieczorem i to w dowolnym dniu tygodnia. Gra miejska z kolei odbywa się niemal codziennie, z naciskiem na weekendy, no i w pogodne dni.

Pokój zagadek większość z nas zazwyczaj traktuje jako kolejne źródło rozrywki, ale istnieje dla nich jeszcze jedno ciekawe zastosowanie. Coraz częściej wszelkie escape roomy stają się bowiem miejscami typowo integracyjnymi. Każdy escape room w Krakowie możemy wykorzystać w tym nietypowym celu. Jeżeli więc prowadzimy jakąś firmę, do której właśnie zatrudniliśmy nowych pracowników, powinniśmy zadbać o to, aby cała ekipa mogła się ze sobą lepiej poznać i zintegrować. W tym celu zabierzmy ją właśnie do jakiegoś escape roomu. To doskonały sposób na efektywną i zarazem ciekawą integrację po standardowych godzinach pracy.

Ostatnio zdarza się nawet, że niektórzy – zwykle bardziej nowocześni – pracodawcy organizują rozmowy kwalifikacyjne w różnego rodzaju pokojach zagadek. Nie musimy iść w aż takim kierunku, bo to chyba mimo wszystko lekka przesada, ale z całą pewnością organizacja imprezy integracyjnej w escape roomie będzie doskonałym pomysłem, który wszystkim pracownikom powinien przypaść do gustu. Pamiętajmy tylko o tym, by wynająć przynajmniej ze dwa takie pomieszczenia. Jeden pokój zagadek raczej nam nie wystarczy. Idealnym miejscem na imprezę integracyjną w Krakowie może być pokój zagadek Lost Room Kraków.